Суспільство

U-Run обговорив план розвитку бігового руху в Ужгороді

Сьогодні, 5 листопада, у конференц-залі Центру інформаційних технологій УжНУ відбулася зустріч любителів бігу. Усі бажаючі могли запропонувати свої ідеї стосовно розвитку бігового руху в Ужгороді.

«На Закарпатті півмарафони проводили в Берегові, Перечині та Мукачеві. Минулого року відбувся благодійний забіг до Дня святого Миколая. Весною цьогоріч – до Міжнароного дня щастя. За дистанцією забіги не були довгими. У серпні ще один захід провели до Дня Прапора. Основна мета таких забігів – пропаганда здорового способу життя. Вказати людям на те, що навіть під час складних ситуацій, що відбуваються на фронті, потрібно все ж таки брати участь у суспільному житті», – розповідає Микола Машіка, засновник клубу U-Run.

Неофіційно клуб любителів аматорського бігу існує рік. У планах організаторів – зареєструвати громадську організацію, а також провести півмарафон. Цей захід хочуть реалізувати ближче до сезону цвітіння сакур, або приурочити до відновлення традицій марафонського бігу. Також у грудні цього року відбудеться Благодійний забіг до Дня святого Миколая «Пробіжи – допоможи». Учасники клубу U-Run щосуботи о 08:00 проводять легку пробіжку та кілька спеціальних бігових вправ на доріжках стадіону “Авангард”.

Карпатський оглядач

Залишити коментар