Важливе Цей день в історії

“Порохова змова” та своєрідність святкування її річниці в Україні

Сьогодні, 5 листопада, в річницю так званої «порохової змови», найбільш відомим організатором якої виступив англійський дворянин Гай Фокс, маска якого в свою чергу стала символом анонімності в глобальній мережі, в світовій Інтернет-спільноті відмічається як символ протесту, змін та революції.
Не виключенням цього року стала і Україна, зокрема її «віртуальна» частина.
На честь 412 річниці «порохової змови» група українських хакерів, відома під назвою «THack3forU» о 12.20 почала масову DDoS-атаку веб-сайту політичного каналу «KREML.TV», який відкрито підтримує терористичне угрупування «ЛНР/ДНР», анексію півострова Крим та збирає пожертви на їх фінансування.
Атака, яка продовжилась понад чотири години, повністю заблокувала роботу сайту, робота якого відновилась тільки через декілька годин після її завершення.
Як група написала в своєму каналі в «Telegram» @UkraineHack «В знак поддержки революции 5/11/17 мы решили положить сайт. Целью стал kreml.tv. Атака началась в 12.20, конец 17:05. В поддержку революции, которая не сильно удачно состоялась!»
Також слід зауважити, що це не вже не перша подібна акція активної групи українських хакерів, – 24 серпня ними було атаковано сайт novorosinform.org.

Коментарів

Залишити коментар