Анонси Культура

«Spring melodies» лунатимуть у Закарпатській філармонії

Вже вкотре проект філармонії “Музика  вихідного дня”,  знайомить глядачів з  колективами та солістами музичної установи.  Цієї неділі  Народна артистка України Етелла Чуприк,  відзначить прихід весни творами своїх улюблених композиторів – Ліста, Шопена і Рахманінова. 

Як повідомляється на сторінці Закарпатської філармонії : “Ця артистка не знає втоми, відпочинку чи нудьги. Її життя складається із суцільних репетицій, концертів, занять зі студентами, поїздок, роботи у студії звукозапису, майстер-класів – і так з дня на день, наче у якомусь калейдоскопі. Таке насичене фізично й емоційно життя виснажило б кого завгодно. Та феномен Етелли Чуприк саме і полягає в її багатогранному таланті, несамовитій працьовитості і рідкісній здатності реалізовувати надскладні творчі задачі. Її радо запрошують з концертами до інших міст України та за кордон. Зокрема, лише торік піаністка дарувала своє мистецтво у Києві, Луцьку, на фестивалі Чайковський-FEST у м.Тростянці, кілька разів побувала в Угорщині, виступала в Любліні (Польща), Мадриді і Барселоні (Іспанія). От і цей рік почався для виконавиці із закордонної поїздки – нещодавно вона взяла участь у відзначенні річниці від дня народження Шопена у Музичній академії м.Познань (Польща)”.

Світлина від Закарпатська обласна філармонія.

Початок весни солістка Закарпатської обласної філармонії, відзначить програмою «Spring melodies» піаністка виконає Сонату №3 (ор.58) Ф.Шопена, Іспанську рапсодію Ф.Ліста та Сонату №2 сі-бемоль мінор С.Рахманінова. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

 

Карпатський Оглядач