Суспільство

Morgan’s Wonderland – парк, де здійснюються дитячі мрії (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Відвідування різноманітних атракціонів – найулюбленіша забава для багатьох дітей, адже тут можна не лише розважатися, а й поспілкуватися з іншими дітьми.

А ще тут можна пройти чудову реабілітацію та адаптацію до навколишнього світу, особливо якщо мова йде про діток з інвалідністю. В одному з таких закладів нещодавно побувала журналістка Карпатський Оглядач.

Парк Morgan’s Wonderland був заснований у 2010 році, і за сім років свого існування став одним з найулюбленіших місць відпочинку дітей, що проживають в місті Сан-Антоніо та навколишніх населених пунктах штату Техас.

Всі розташовані тут атракції пристосовані для активного відпочинку як звичайних діток, так і тих, що мають певні фізичні порушення. Щодня сюди приходить понад тисяча відвідувачів для того, щоб покататися на гойдалках, каруселі, чортовому колесі, повудити рибу (так-так, в місцевому озері її чимало) або проїхатися на дитячій залізниці. Це може зробити будь-яка дитина, навіть та, що пересувається на візку. Відвідувачам одягають на руку спеціальні браслети певного кольору (колір дня визначає керівництво парку).

Коли ж набридне гойдатися, а від кружлянь крутитиметься навіть в голові, можна вирушити до спеціальної кімнати, де тренується рівновага. Для цього потрібно стати в зручній для себе позі навпроти світла, розвести руки в сторони, і якщо вони не тремтять, то на них почнуть сідати метелики. Щоправда, це зможе побачити лише той, хто стоятиме навпроти вас.

Охочі потренувати свої музичні таланти також знайдуть собі заняття до душі, адже тут стоять яскраві барабани та ще кілька клавішних інструментів.

І ще багато інших цікавих речей можна побачити в цьому парку. В планах керівництва також відкриття ще й аквапарку, яке має відбутися в другій половині червня.