Економіка Суспільство Транскордонне співробітництво

Made in Ukraine. Гаджети, що є обличчям України

Знайшли, у що варто було б інвестувати українським олігархам – в бізнес, який наближає Україну до четвертої індустріальної революції!

Cardiomo – трекер здоров’я

Це “наклейка”, яка кріпиться на груди в районі серця і вимірює пульс, температуру тіла, частоту дихання, кількість кроків, аналізує активність і якість сну. У гаджета є тривожна кнопка, після натискання на яку можна повідомити про серйозні проблеми зі здоров’ям.

трекер здоровья cardiomo
 трекер здоров’я cardiomo

CloviTek передає звук з телевізора на смартфон

Завдяки CloviTek можна дивитися телевізор і не заважати тим, хто не поділяє твоєї любові до Монатік або серіалів. Це пристрій, який підключається до телевізора і до Wi-Fi – і звук телевізора передається прямо на твій телефон з підключеними навушниками.

clovitek
 
clovitek
 

 

Ecoisme контролює споживання енергії в квартирі

Гаджет з’єднується з електричною мережею і передає детальний аналіз споживання електроенергії з додатком в смартфоні, а також дає рекомендації по економії. Крім того, Ecoisme можна синхронізувати з іншими інтелектуальними пристроями і створити справжній розумний будинок.

ecoisme
 
ecoisme

 
Hushme допомагає залишити в секреті розмова по телефону

Це персональне акустичний пристрій, який захищає конфіденційність розмови у відкритому просторі. Нагадує звичайні навушники, але якщо піднести пристрій до рота, то ніхто з оточуючих не почує, про що ти говориш. Воно маскує голос різними звуками: вітру, океану, дощу, співу птахів або дихання Дарта Вейдера. Можна записати свої звуки.

hushme
 
hushme

 
Hideez Key 2 – ключ від усіх дверей

На початку 2017 року українська компанія Hideez Technology представила другу версію свого цифрового ключа Hideez Key на виставці CES. Це пристрій містить всі паролі від акаунтів, пристроїв і дверей з електронним замком. Якщо власник втратив ключ, то нічого страшного не станеться – дані зашифровані, а використовувати його можна тільки з пристроєм, на якому встановлено відповідне програмне забезпечення, до того ж ключ можна заблокувати на відстані, щоб ніхто не отримав доступ до твоїх даними або в твою квартиру.

Hideez-Key
 
Hideez-Key

 
SolarGaps – жалюзі, які перетворюють сонячне світло в електрику

SolarGaps можуть виробляти до 150 ват-годин на кожен квадратний метр при встановленні ззовні будинку і до 100 ват-годин на квадратний метр при установці всередині. Надмірне електрику можна накопичувати. Управляються жалюзі через мобільний додаток.

solargaps

solargaps

 
Technovator XE – пристрій, який заряджає телефони на великій відстані

Можеш відкласти свій павербанк в ящик. Українська команда Technovator XE створює гаджет, домашня версія якого може заряджати до чотирьох пристроїв одночасно в радіусі до 5 метрів, а офісна – до восьми пристроїв в радіусі до 10 метрів. Все, що тобі потрібно – це підключити зарядку до Wi-Fi, надіти на свій телефон спеціальний чохол і запустити додаток. Офісний пристрій, на даний момент, знаходиться в розробці. А ось домашній комплект Technovator XE існує у вигляді робочого прототипу, буде коштувати $ 200 і синхронізуватися з iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6S Plus.

technovator

Українські олігархи в основному інвестують в промисловість. Це не погано – розвинена промисловість важлива для економіки. Але в той же час стартапам часто складно знайти фінансування в Україні. Банки не дадуть грошей, поки стартап не стане повноцінним бізнесом, а обсяги венчурних інвестицій у нас куди менше, ніж навіть в сусідніх країнах. У тому числі з цієї причини стартаперів їдуть в Європу або США – так крутиться більше грошей. Олігархи, будьте розумнішими – інвестуйте в українські стартапи.

 

 

 

джерело: http://businessviews.com.ua