Культура Транскордонне співробітництво

«Hungary Fest» знайомить ужгородців з культурою наших сусідів угорців (ВІДЕО, ФОТО)

Вже вкотре «Hungary Fest» знайомить ужгородців з культурою наших сусідів угорців.  26 травня  Православна набрежна так  і манила до себе ароматом угорської кухні. А у вечері на гостей заходу чекав ще один сюрприз.

На урочистому відкритті генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла зазначив: «Фестиваль «Hungary Fest» в Ужгороді став чудовою традицією, представляє і культурні надбання Угорщини, і гастрономічні. Ми намагалася створити програму, цікаву для всіх вікових категорій наших гостей».

   

Ввечері на представників угорської общини  чекав ще один сюрприз. За підтримки генерального консула Йожефа Бугайла, були запрошені гості з угорських міст Ніредьгаза та Шарошпатак.

Хореографічний колектив 4Four Dance подарував незабутні враження та емоуції від дійства, яке відбувалося на сцені Закарпатської обласної філармонії. Оплески та усмішка з облич глядачів не сходили. Четверо представників сильної статі показали, як це танцювати угорські народні танці у сучасному стилі та щей з жартами та інтерактивом. Вечір вдався на славу!