Важливе

Атака на ресурси терористичних організацій

Минулого тижня, а саме 2 серпня, вже відома нашим читачам група українських хакерів, відома під назвою «THack3forU», близько 15.00 здійснила масову DDoS-атаку інформаційного порталу tribunal-today.ru терористичної організації ДНР, який функціонує з 2015 року. Про це група написала на своєму каналі в месенджері Telegram (t.me/UkraineHack).
Після початку бойових дій на сході країни внаслідок військової агресії Російської Федерації так звані «невизнані республіки» ЛНР та ДНР, які за своїми діями класифікуються як терористичні організації, за підтримки спецслужб країни-агресора РФ розробили та почали масову піар акцію веб-ресурсу «Трибунал» на якому розміщують дані осіб, начебто причетних до військових злочинів на території тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської області.
Так, «Трибунал» є аналогом українського проекту «Миротворец», проте створений для дискредитації дій ЗСУ на сході України та створення їх негативного іміджу з метою спотворення намірів армії України щодо звільнення незаконно захоплених територій.
Внаслідок атаки сайт не зміг продовжити свою роботу та на тривалий час став недоступним для доступу.
Додатково відмітимо, що рішенням Указом Президента України №133/2017
«Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”» внаслідок блокування соціальних мереж «ВКонтакте» та «Одноклассники» популярність ресурсу «Трибунал» значно зменшилась, проте він досі загальнодоступний на тимчасово непідконтрольних легітимній українській владі територіях Донецької та Луганської областей.
Користуючись нагодою, редакція ресурсу «Карпатський оглядач» висловлює подяку патріотично налаштованій групі «THack3forU» за вагомий вклад у інформаційному протистоянні з країною-агресором РФ. Такі, не важливі на перший погляд, здобутки дають змогу надалі утримувати та закріпляти українські позиції в медіа просторі даючи відсіч загарбникам.