Суспільство

Colorado Taking Book Library – скарбниця електронних книг (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Багато хто з нас полюбляє читати. Дехто обирає для цього традиційні книжки, дехто електронні, а декому найбільше підходять твори в аудіоформаті.

Однак існують люди, для яких можливість читання в аудіоформаті є єдиною можливістю читати різноманітну літературу. Існують навіть спеціальні бібліотеки, де створюють та зберігають аудіокниги. В одній з таких бібліотек (Colorado Taking Book Library), що знаходиться в місті Денвер, побувала журналістка Карпатський Оглядач.

На перший погляд, це звичайна будівля з сірими стінами. Однак потрапляючи всередину починаєш розуміти, що це справжня скарбниця для тих, хто полюбляє читати. Всі книги тут особливі. Є електронні книги, доступні для читання на різноманітних пристроях (електронні носії старого формату відрізняються за кольором), є книги шрифтом Брайля, є і звичайні книжки, які вирізняються з-поміж інших крупним шрифтом. Працівники закладу регулярно поповнюють книжковий фонд, для чого є необхідне обладнання: принтери, студія звукозапису. До роботи останньої долучаються як працівники, так і волонтери, яких тут нараховується кілька десятків чоловік.

Для того, щоб стати клієнтом бібліотеки, необов’язково навіть приходити сюди. Достатньо лише заповнити заявку на сайті.