Транскордонне співробітництво

Конференція “Три “Т” у туризмі”: тренди, проблеми та перспективи для Закарпаття (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кава, замки, гори… Наш край приваблює туристів. І це дуже добре. Тим більше, що область межує з кількома європейськими державами, а значить можна сміливо говорити про розвиток міжнародного туризму.

Про проблеми та перспективи туризму на Закарпатті йшлося сьогодні під час Міжнародної науково-практичної конференції “Три “Т” у туризмі”. Конференція проходила в формі панельних дискусій:

  1. Сталий розвиток Карпат – запорука розвитку туристичної галузі.
  2. Розвиток туристичних дестинацій через популяризацію культурно-історичних та мистецьких закладів.
  3. Туристичні тренди: конкурентоздатність та новизна.

Мова йшла про необхідність співпраці між сторонами, зацікавленими в розвитку даного напрямку, важливості освіти (як підготовки відповідних фахівців, так і навчання місцевих жителів бережливому ставленню до природи), збереження неповторної природи Карпат, зміни, що їх потребує туристична галузь Закарпаття тощо.

Серед спікерів були голова ГО “Регіональна туристична організація Закарпаття” Федір Шандор, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, голова правління ГО “Регіональна туристична організація Закарпаття” Валентин Волошин, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, заступник начальника відділу раціонального природокористування розвитку екомережі та природно-заповідного фонду Дмитро Томенчук та інші.

Карпатський Оглядач

Залишити коментар