Важливе Економіка Суспільство Транскордонне співробітництво

52 млн. євро виділять на будівництво соціального житла для переселенців.

Будівництво об’єктів соціального житла для внутрішньо переміщених осіб за програмою «Відновлення та оновлення муніципальної інфраструктури на Сході України» має розпочатися в 2018 році.

Терміни були визначені в ході узгодження спільних дій між Міністерством та представниками KfW, яка надає кредитне фінансування для програми в обсязі 52 млн євро, повідомляє міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

 

«До кінця поточного року планується завершити підготовчі роботи, зокрема з розробки критеріїв відбору об’єктів будівництва. Згідно з ними, місцеві громади зможуть подавати заявки на фінансування. Уже в четвертому кварталі поточного року планується підписання міжурядової угоди між урядами України та Німеччини з цього проекту », – йдеться в повідомленні

За словами представників KfW, установа не планує обмежуватися тільки Донецької і Луганської або прилеглими до них областями, де сконцентрована найбільша кількість ВПО, а відкрита для проектів на всій території України.

«Головним критерієм відбору буде якість заявленого проекту і здатність громади надалі підтримувати експлуатацію зведених об’єктів на належному рівні», – уточнили в міністерстві.