Суспільство Транскордонне співробітництво

3 мільйони форінтів для закарпатських угорськомовних підприємців

Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть  безоплатно отримати 3 000 000 форинтів

У Виноградівському будинку культури – Левенте Мадяр, державний секретар відповідальний за дипломатичні та економічні питання Міністерства закордонних справ та зовнішніх економічних зв’язків Угорщини провів конференцію. Конференція, була присвячена роз’ясненням Угорської урядової програми по допомозі угорській діаспорі Закарпаття та відповіді на запитання потенційних отримувачів цієї допомоги. Нагадаємо, що Уряд Угорщини виділив на цей рік додатково 20 мільярдів форинтів допомоги угорським підприємцям,які живуть в нашому краї.

За неофіційною інформацією кожен підприємець,який проживає на Закарпатті та володіє угорською мовою написавши відповідний бізнес план. Може звернутися на вулицю Пушкіна 35 у Виноградові де знаходиться офіс «Закарпатського центру економічного розвитку «Еган Еде» та отримати безоплатно 3 000 000 форинтів через «OTP Банк» ( близько 10-ти тисяч євро –ред.). Наголошуємо, що гроші повертати не потрібно, паралельно на бізнес можна отримати, ще фінансові кошти під мінімальні проценти.

Що ж закарпатським підприємцям прийдеться вчитися угорську мову, щоб отримати ці кошти. Додамо, що така допомога Угорщини направлена на те, щоб закарпатські угорці не виїжджали з України і тут змогли достойно жити.

Закарпатські підприємці, які знають угорську можуть  безоплатно отримати 3 000 000 форинтів