Суспільство

Як святкували початок навчального року в УжНУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Вчорашні школярі, а нині вже студенти-першокурсники, зібралися на подвір’ї університету. Позаду хвилювання, очікування результатів ЗНО та моніторинг рейтингових списків. Попереду багато цікавого, незвіданого і дещо хвилюючого.

Вже традиційно першокурсників Ужгородського національного університету вітали на урочистій лінійці. Остання дещо відрізняється від звичних шкільних. Тут не було квітів. Замість них жовто-блакитні кульки з бажаннями новоспечених студентів.

Але розпочинається сіє дійство традиційно – з Державного гімну України. Після цього до присутніх з вітальним словом звернувся ректор УжНУ Володимир СМОЛАНКА, Найбільший захват першокурсників викликали слова про те, що зимова сесія вже скоро, і потрібно постаратися скласти її якомога краще. Хоча не лише однією сесією наповнене студентське життя. Попереду безліч цікавих заходів, участь в наукових конференціях, подорожі за кордон.

Тут же відбувалося найбільш таємниче дійство – посвята в студенти. Для цього на сцену вийшли найкращі вступники від кожного факультету, які зачитали так звану “студентську присягу”. Їм було важко приховати хвилювання. Але як можна не хвилюватися, коли перед тобою велика кількість людей: сокурсники, викладачі, студенти старших курсів, батьки і навіть журналісти? Вони впоралися! За що отримали пам’ятні подарунки від керівництва університету.

А наприкінці свята нові члени університетської родини відпустили в небо свої кульки. На цьому завершилася урочиста частина. Але не саме свято. Адже ввечері на всіх чекав святковий концерт.

Карпатський Оглядач