Економіка

Іноземним інвесторам стане простіше отримати посвідку на проживання

Нерідко трапляється так, що громадяни інших держав приїздять в Україну з метою працевлаштування, що вимагає дотримання певних бюрократичних процедур.

Президент Петро Порошенко підписав закон про спрощення порядку працевлаштування іноземних працівників та усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій, – повідомляється на сайті Адміністрації президента України.

“Впровадження норм Закону загалом призведе до позитивних наслідків щодо створення привабливих інвестиційних умов для іноземних інвесторів”, — зазначили в Адміністрації.

Зокрема, буде спрощена процедура отримання посвідки на проживання для іноземних інвесторів, які мають істотну участь в українських підприємствах, але не працевлаштовані на них, для контролю за діяльністю таких підприємств.

Законом вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про зайнятість населення», «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.