Суспільство

Ілля Ільчук: «Моє життя – служити народу, закону і державі»

Днями Іллі Михайловичу Ільчуку виповнюється 60 років. З яких 38 років він віддав юриспруденції.

Ілля Михайлович закінчив з відзнакою Харківський юридичний інститут. Відразу після навчання почав працювати в органах прокуратури, де пройшов трудовий шлях від рядового прокурора до начальника управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Завдяки його наполегливій та відданій праці, служінню народу, закону та державі є почесним працівником органів прокуратури України. Із виходом у відставку продовжив правову діяльність, як адвокат.

Майже три роки він співпрацює з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та   Ужгородським місцевим центром з надання БВПД. Зокрема, здійснює представництво інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами. Як каже Ілля Ільчук: «Моє життя – служити народу, закону і державі».

Серед успішних справ адвоката – цивільні (спадкові, сімейні, житлові, земельні, пенсійні – соціального забезпечення, податкові), адміністративні, у тому числі кримінальні справи(захист прав потерпілих), у яких він захищає соціально вразливі категорії населення.

Для прикладу, адвокат представляв інтереси у суд п’яти неповнолітніх дітей-сиріт, які були на вихованні та проживали у дитячому будинку сімейного типу. Саме завдяки кропіткій праці Іллі Ільчука, у тому числі вивчення обставин, матеріалів справи,забезпечення доказамипозовних вимогдітей-сиріт,судом було визнано право власності дітей-сиріт в порядку спадкування на житловий будинок та земельну ділянку під житловим будинком площею 0,51 га в розмірі по 1/5 частки кожному.

Багаторічний професійний досвід Іллі Михайловича слугував запорукою позитивного вирішення багатьох справ адвоката в соціальних, сімейних відносинах, зокрема, і у захисті прав внутрішньо переміщених осіб та інше.

Ця дивовижна, життєрадісна людина активно подорожує, пізнає різні країни світу, підкорює нові вершини і не тільки професійні. Так, одним із останніх походів ІлліІльчука було сходження на гору Піп Іван (2026 м). Не дивлячись на велику кількість справ, знаходить час для зайняття садівництвом, розуміє мову квітів, бачить їх чудодійну красу та гармонію. З особливою любов’ю ставиться до  свого саду, постійно доглядає і дбає про нього. А всі важливі події, захоплюючі моменти та миттєвості, краєвиди нашого Закарпатття намагається завжди фіксувати на фотоапарат. 

Щиро вітаємо Вас, Ілля Михайловичу, із ювілеєм! Зичимо здоров’я, наснаги, нових досягнень і звершень! З 60-ти річчям Вас!!!

 

Колектив Закарпатського Регіонального та

Ужгородського місцевого центрів з надання БВПД