Суспільство

Єдиний негазифікований район Закарпаття отримає газ із власних надр (ФОТО)

Інформацію про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук опублікував директор департаменту ЖКГ,будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр.

Як і планувалося, вчора із робочою групою відвідав Білу Церкву, і скоріш за все 24 серпня 2017 року увійде в історію той день, коли Рахівський район, один із небагатьох в Україні, а у Закарпатті один, який на сьогоднішній день не газифікований, отримає природний газ власного виробництва із власних надр, які знаходяться під населеними пунктами Солотвино та Біла Церква.

Цю мить чекали понад 15 тисяч громадян двох районів. А зараз залишилося практично завершити елементи благоустрою і об 11:00 годині керівництвом ПАТ УКРГАЗВИДОБУВАННЯ, ПАТ ЛЬВІВГАЗВИДОБУВАННЯ, ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОДА, РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РАХІВСЬКРОГО РАЙОНУ, СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – відбудеться урочисте відкриття ШРП після якого буде запалено вогняний факел, який буде символізувати початок газифікації населення району, робіт ще багато, але за останні півтора року пророблено великомасштабну робу для подальшої газифікації і наступного населеного пункту Великий Бичків.

Департаментом також підготовлено звернення до КМУ через сесію обласної ради, і підтримано це звернення більшістю депутатського корпусу обласної ради задля застосування конфіціенту 0,8 від вартістю для населення щодо оплати за природній газ, така норма діяла до 2015 року.

Є великі шанси і у цьому напрямку. Все що міг зробити зробив, залишилося всім разом це все підримати і продовжити у цьому дусі вартість даного проекту коливалася від 6-8 млн.грн. З яких жодної бюджетної копійки не потрачені, в цьому і є результат нашої роботи. Завдячуючи керівництву ПАТ Закарпатгаз В. Шатило, даний об’єкт отримає ГРП вартістю 600 тис.грн. Запрошую всіх небайдужих на відкриття 24.08.17, – йдеться в повідобленні.