Політика

Європейська народна партія підтримала “план Маршалла” для України

Партнерство з іншими країнами передбачає підписання ряду документів, що підтверджують наміри сторін. Один з таких документів буде представлений під час проведення саміту Східного партнерства.

Так званий “План Маршалла” про довгострокову підтримку України, офіційно підтриманий Європейською народною партією, буде представлено на саміті Східного партнерства в Брюсселі.

Про це розповів один із авторів документа екс-прем’єр Литви Андрюс Кубілюс інтерв’ю “Сегодня“.

“Зараз ми рухаємося далі, плануємо до кінця червня поїхати в Берлін і Брюссель. Також є ціла низка конференцій, скажімо, в Лондоні на початку липня”, – розповів Кубілюс про підготовку документа.

Резолюція із підтримкою так званого “плану Маршалла” для України була одноголосно схвалена на конгресі Європейської народної партії на Мальті.

У резолюції йшлося, що Європейський Союз і країни-члени мають розробити двосторонні та багатосторонні програми, що включають негайну військову, гуманітарну й економічну підтримку  просування демократичних реформ та довгострокової зовнішньої політики України з європейської та євроатлантичної інтеграції.