Суспільство

Я люблю своє місто за…

Сьогодні неабиякий день. Романтика, квіти та  любов зігрівають вулиці нашого міста. Сьогодні закохані діляться своїми почуття не лише один з одним, але і зізнаються у коханні нашому місту. 

Тому в рамках  Дня Святого Валентина в Ужгороді, команда ВІ “Активна Громада” дізнавалася у наших містян, чому вони люблять Ужгород, та що потрібно було б змінити у ньому .

До акції долучилися прості перехожі, яким не байдуже це місто.   Студенти для яких Ужгород  став не лише платформою для навчання, але і рідним домом.

За словами комунікаційного координатора ВІ “Активна Громада” Анжели Бабкіної: “Нам цікаво було дізнатися думку ужгородців, за що саме вони люблять місто, і щоб вони хотіли б змінити на краще. Я була приємно вражена студентами, які долучилися до акції. Їхня думка важлива бо вони тут навчаються і проживають. Також важливим елементомакції є те, що ми хотіли показати нашим жителям новий інструмент, такий як – публічні консультації. Цей проект ми плануємо запустити спільно з Ужгородською міською радою”.

Стосовно Всеукраїнської акції “Я люблю своє місто за…”, то вона одночасно проводиться в 26 містах в усіх куточках країни. Всі зібрані побажання передадуть на розгляд до міської ради.

Актуальні питання, які були підняті ужгородцями, то це: дороги, транспорт, транспортне сполучення, озеленення міста, архітектура, чистота…