Ексклюзив Суспільство

Як обрати фотографа, та такого який не «здере» з тебе купу грошей?

В період шаленого розвитку соціальних мереж, майже кожна поважаюча себе дівчинка, дівчина,  жінка  просто зобов’язана мати гарні фото. Вони мають бути: яскравими, емоційними, подієвими,  інколи світлина  має бути не просто «селфі», а нести за собою якусь інформацію – мати зміст.

 

Багато представниць прекрасної статі  використовують своїх подружок  для того щоб зняти,  ці заповітні кадри. Але… з професійним фото ніщо не зрівняється. Тому окрім шаленого розвитку соцмереж і в тому числі попит на так зване селфі, з’явився шалений попит на фотографів.  Як обрати свого, та такого який не здере з тебе купу грошей?

Потрібно розуміти, що у кожного фотографа  є свій стиль. Якщо ви маєте певний перелік кандидатур, який часто зустрічається у групі «Порадьте , будь ласка – Ужгород», уперед шукати свого!

З чого варто розпочати і на що варто звернути увагу!

– Перш за все професіонали своєї справи, яких вам порадили, будуть – «дешеві». А тут потрібно розуміти, що у кожного різний фінансовий стан. Для одних 1000 грн.– це дешево, а для інших 400 грн/год. – це захмарна сума.

– Тому друге, що потрібно зробити,  це переглянути фотороботи, бо стиль кожного фотографа – індивідуальний  ( одні роблять матові фото, інші – яскраві та насичені, треті – темні з легким виділенням об’єкту, четверті- чисто чорно-білі і т.д., перелік можна  продовжувати вічність). Краще за все не лінуйтеся й ознайомтеся з роботами майстра.

– Після довгих пошуків, напишіть чи передзвоніть і дізнайтеся суму. Потрібно розуміти, якщо ви хочете отримати справді красиві світлини , знайте за якість треба платити.

– Виясніть у фотографа, яку кількість фото він обробляє  професійною і скільки підкоректовує за допомогою базової оброобки. ( Яка різниця між професійною та базовою? Професійна – це повний ретуш фотографії – забираються всі недоліки і додається щось нове( так,  мова йде про PhotoShop), саме тут ти бачиш стиль роботи фотографа. Базова – це тільки корекція кольорової гами, світла, тіней і т.д.).

– Не бійтеся поспілкуватися і спланувати деталі. Саме тут ви можете зрозуміти для себе, чи комфортно вам буде працювати з цією людиною, чи справді він себе називає професіонлам своєї справи.  Коротко кажучи – між вами має бути гармонія. Справжній майстер знайде підхід до вас ( до вашого характеру, темпераменту, емоцій).

– Якщо ви вже домовилися і розпочали зйомку. Неприховуйте своїх емоцій за «липовою» посмішкою. Зробіть фото теперішнього настрою ( навіть, якщо він буде поганий) пограйтеся зі своїми емоціями. Як я попередньо писала, фотограф  знайде до вас підхід і незабаром на вашому обличчі буде сяяти голівудська усмішка.  Потрібно розуміти, що коли ви вперше бачите людину, яка робитиме вам фото  (навіть, якщо встигли поспілкуватися по-телефону) , то контакт не знайдеться з першої секунди, а от через хвилинку може все змінитися.

–  І  на останок,  при фотосесії  використовуйте всі можливості, які вам надані. Відчуйте себе справжньогою зіркою, моделю, королевою!!! Бо в цю мить Ви – НАЙКРАЩА!

 

Далі буде…