Суспільство

Як впоратися з апатією після свят?

Справитися з апатією після свят і поганим настроєм можна за допомогою активного відпочинку, приємного дозвілля в колі сім’ї, а також за допомогою зустрічей з друзями. Такі рекомендації дала психолог Оксана Гомель в коментарі кореспонденту УНН.

“Поганий настрій, апатія – швидко беремо себе в руки і займаємося активними видами відпочинку. Чи не лежимо на дивані і не страждаємо через те, що ми не встигли виспатися, тому що завтра на роботу і так далі, а знаходимо собі якісь розваги – ковзани, обов’язково прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з друзями, якщо ви вдома – корисна розвага для всієї родини”, – порадила психолог.

За її словами, для подолання апатії і поганого настрою необхідно шукати позитивні моменти у всьому – особливо, в роботі. Під час зустрічей з друзями – необхідно також уникати негативних тем (політики, ненависної роботи) і говорити виключно про позитивні моменти.

“Після Нового року у нас люблять поговорити про те, хто як зустрів, а потім стає сумно, забуваючи про буденні позитивні речі, які були до свят, тому що всі були в марафоні передсвятковому, випали з колії і ось цей момент потрібно просто проконтролювати, і повернутися в звичайну позитивну колію, в якій живете зазвичай”, – додала психолог.

При цьому вона уточнила, що багато людей напередодні новорічних свят схильні до передсвяткової метушні, живуть в прискореному темпі і поглинені приємними клопотами, і після свят, логічно, переживають різку зміну настрою через зміну ритму життя.