Важливе Ексклюзив

Як виглядає Ужгород очима дітей? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

З чим Ви асоціюєте Ужгород? Будівлею філармонії, яка колись була синагогою? Або з вузькими вуличками в старій частині міста? А може, з цвітінням сакур навесні?

Кожен уявляє щось своє. Так само, як і діти, ми заплющуємо очі та уявляємо улюблені місця, що нагадують про рідне місто. А діти ще радо малюють це: фарбами, олівцями фломастерами на папері або ж крейдою на асфальті. Цікаво, а яким вони бачать наше місто?

Активісти ГО “Наше місто – рідний дім” влаштували конкурс малюнків “Ужгород очима дітей”. Перед малечею стояло дуже просте й одночасно складне завдання – намалювати те, що нагадує їм про Ужгород.

За півтори години на набережній навпроти Лінгвістичної гімназії малеча створила цілу галерею! Будинки, прапорці, сердечка, набережні та багато інших малюнків виростали, наче гриби після дощу. Деякі юні митці працювали по двоє чи навіть троє одночасно. І навіть вітер, який постійно приганяв суха листя, не завадив творчому процесу.

До юних художників завітав заступник міського голови Олександр БІЛАК. Він привітав присутніх з Днем міста, поспостерігав за тим, що малюють діти. Присутність такого високого гостя додала ще більшого азарту дітлахам.

Батьки уважно спостерігали за творчістю своїх малюків. Останні ж намагалися не копіювати вже наявні зображення. а створювати власні неповторні шедеври. Автора найкращого малюнка, якого обиратиме спеціально створене журі, чекає приз – фотосесія!

Карпатський Оглядач