Культура

Як виглядають головні ялинки в Ужгороді (ФОТО)

Минулий тиждень став останнім довготривалим робочим тижнем цього року. Але атмосфера свята відчувається дедалі сильніше, адже урочистості вже почалися!

А багатою на них була середа, 19 грудня. Саме цього дня засяяли вогнями одразу дві ялинки – міська та обласна. І ще центральною частиною місто пройшлися Миколайчики.  Такий захід відбувається вже 25 років поспіль, але такого масштабу – лише 11-й раз.

“З 1993 року в Ужгороді почали ходити Миколайчики. Спочатку в цьому Параді брали участь лише діти, але згодом до них долучилися і дорослі”, – зазначив організатор Параду Миколайчиків Федір ШАНДОР,

Результат пошуку зображень за запитом "парад миколайчиків"

Результат пошуку зображень за запитом "парад миколайчиків"

Традиційно 19 грудня Миколайчики влаштовують ходу центром міста. Так було і цього року. Приспівуючи, а подекуди і пританцьовуючи (до речі, гарний спосіб зігрітися, адже на дворі мінус 7, – прим.авт.), вони вирушили в бік площі Народної, де встановлена головна ялинка області. Дорогою наші чарівники завітали до діток в міській дитячій лікарні.

“Це було справді несподівано. В дитини навіть настрій піднявся після отримання подарунку”, – посміхається мама одного хлопчика.

Але на цьому урочистості не завершилися, адже мали засяяти вогні одразу двох головних ялинок – міської та обласної. Попри мороз біля обох красунь було багатолюдно. Діти та дорослі рахували секунди до найочікуванішої події, фотографувалися.

Одна з них радує око золотими та срібними вогниками на площі Театральній.

Результат пошуку зображень за запитом "міська ялинка ужгород"

Результат пошуку зображень за запитом "міська ялинка ужгород"

А неповторне срібне сяйво чекає на вас на площі Народній.

Результат пошуку зображень за запитом "Головна ялинка Закарпаття"

Результат пошуку зображень за запитом "Головна ялинка Закарпаття"

Попереду нас чекає майже місяць святкувань. Тому хто ще не придбав подарунки, не прикрасив ялинку та не склав особливе меня, час поквапитися!

Карпатський Оглядач