Суспільство

Яксравий флешмоб, привітні волонтери та цікаві виступи – в Ужгороді відбувся фінал акції «Серце до серця» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 22 квітня, по всіх обласних містах України проходив фінал ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»! У цей день волонтери акці пропонували всім містянам і гостям краю долучитися та зробити свій маленький внесок на підтримку діток із вадами слуху.

О 14:00 на площі Театральній розпочався урочистий концерт, присвячений фіналу ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Організатором виступив Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».
Програма заходу була насиченою. Глядачів радували виступи студії сучасного танцю «Бліц», «Танцювальної корпорації друзів», вокальні номери продюсерського центру «ПАДІЮНу», студентів УжНУ й Ужгородського коледжу культури та мистецтв. Озвучка – Олег Орос. У програмі також був аквагрим, цікаві майстер-класи, малюнки на асфальті та благодійна виставка-продаж дитячих картин. Наймолодших глядачів розважали веселі клоуни та міми.
Благодійний концерт тривав до 17:00. На сцені виступило понад 200 вихованців «ПАДІЮНу».

Під час урочистостей були також присутні волонтери зі скриньками акції «Серце до серця», які під час концерту активно збирали кошти для діток із вадами слуху.
Захід проводився за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Карпатський оглядач