Економіка

Що змінилося в сфері безпеки та оборони України за останній рік? (ІНФОГРАФІКА)

Підсумки роботи за рік можна проводити не лише в грудні. В Україні вже стало традицією звітувати про свою діяльність за підсумками року перебування на тій чи іншій посаді.

Рік тому Юрій Бровченко став заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Сектор оборони та безпеки, а з лютого 2017 – також стандартизація і технічне регулювання належать до сфер його безпосередньої відповідальності.

Настав час підбити підсумки роботи за цей період:

– Запровадити трирічне державне оборонного замовлення, що дозволяє його виконавцям раціонально планувати завантаження виробничих потужностей, а державним замовникам – власні потреби та ресурси.

– Спростити діяльність підприємств ОПК стосовно ціноутворення.

– Започаткувати програму державної підтримки імпортозаміщення, яка має на меті скоординувати компанії, які раніше імпортували продукцію з Росії, із українськими виробниками цієї продукції, щоб вони могли налагодити співпрацю і подолати залежність від імпорту. Як долучитися до програми: bit.ly/2lTggH2.

– Затвердити Державну цільову програму реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу до 2021 року.

– Затвердити критерії оцінки ризиків від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності та створити 23 нових органи з оцінки відповідності європейського зразка.

– Відновити діяльності Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань економічної безпеки.

Детальніше за посиланням: http://bit.ly/2trE7kn.