Eros Pista

“Чорна п’ятниця” триває. Які знижки пропонують ужгородцям? (ФОТО)

Новий телефон, планшет, холодильник чи інша побутова техніка – це ті речі, без яких важко уявити життя сучасної людини. Особливо великою спокуса придбати щось стає тоді, коли всюди висять яскраві оголошення  “Знижка!”

А тим більше в “Чорну п’ятницю”! В багатьох країнах світу цього дня вподобаний товар можна придбати за півціни, а іноді “поступка” досягає 90%.

В нас така практика, на жаль, не дуже поширена. Хоча ще від початку листопада в Інтернеті, на вітринах, під час рекламних блоків можна було побачити та почути оголошення про рекордні знижки 23 листопада (цього року “Чорна п’ятниця” припала на цю дату, – прим.авт.). Однак в реальності власники крамниць запропонували незначне зменшення вартості товарів. Найбільшу знижку пропонували на товари преміум-класу, найменшу – на ті, що і без знижки не дуже дорогі.

Раз вже ми почали про побутову техніку та смартфони-ноутбуки, поглянемо, які ціни пропонує гіпермаркет електроніки “Фокстрот”. На першій сторінці Інтернет-магазину зустрічаємо оголошення про знижки до 70%! Цікаво, чи так це насправді, якщо я, наприклад, захочу придбати новенький ноутбук?

Вирушаємо в один з магазинів. В приміщенні людей досить такі багато. Переважно дивляться дороговартісні товари: пральні машинки, газові-, електроплити, холодильники та морозильні камери, ноутбуки, смартфони. Біля окремих прилавків буквально не проштовхнутися!

“Ой, як багатолюдно! Задаром товар роздають чи справді аж такі знижки”, – каже одна з відвідувачок.

І не задаром, і знижки не так вже і вражають!

Наприклад, знижка на середньостатистичний холодильник коливається від 500 до 1500 гривень. Хіба ви вирішите придбати модель за понад 35 тисяч, тоді можна отримати знижку від 4-х до 7-ми тисяч.

Аналогічна ситуація склалася з цінами на смартфони: чим дешевша модель, тим менша знижка. Хоча вибір великий. В Інтернет-магазині він ще більший.

На окремі товари, на жаль, знижок немає, про що свідчить відсутність жовтих цінників з перекресленою ціною.

За інформацією, що міститься на сайті компанії, “Чорна п’ятниця” триватиме по 26 листопада включно.

Карпатський Оглядач