Суспільство

Читачі обласної бібліотеки мають змогу безкоштовно вивчати англійську мову

З кожним роком англійська мова набуває все більшої популярності, що позначається на кількості охочих її вивчати. І для цього навіть не потрібно йти шукати дорогі курси. 

Минулого року у рамках співпраці обласної книгозбірні й кафедри міжнародних комунікацій УжНУ в Ужгороді започаткували клуб вивчення англійської мови. Другий рік поспіль заняття проводить викладач англійської та іспанської мов факультету туризму та МК Людмила Коваль.

“Ідея таких занять виникла минулого року, коли ми зі студентами були тут на практиці. Зрозуміли, що є потреба влаштувати курс граматики як для працівників, так і для відвідувачів бібліотеки. Торік відбулося 20 уроків, які в тому числі проводили й наші студенти-практиканти. Це був рівень середній і вищий від середнього. Цьогоріч узяли трохи нижчий рівень, керуючись потребами людей. Теми підібрали відповідно до рівня, – розповідає Людмила Олександрівна.

У ході занять Людмила Коваль не лише доступно подає необхідний матеріал, а й повторює з аудиторією основи. Це полегшує вивчення мови для тих, хто має шкільну базу, дещо призабув матеріал або й узагалі прийшов із нульовими знаннями.

Нерідко навчання відбувається через елементи гри – це робить заняття цікавішими, сприяє комунікації між учасниками клубу й дає змогу бути невимушеним. Для того, щоб почати говорити, потрібно почуватися вільно. Дана методика якраз сприяє цьому.

До безкоштовних уроків може долучитися будь-який читач бібліотеки – незалежно від віку.

Заняття відбуваються щопонеділка, початок – о 17.00.

Медіацентр УжНУ

Залишити коментар