Суспільство

Через 22 роки кількість електромобілів у Великобританії становитиме 59%

Автомобіль дає змогу бути незалежним від графіку руху громадського транспорту. Разом із тим це покладає на власників авто певні обов’язки щодо відповідальності за чистоту повітря. Тому світ поступово переходить на електрокари.

Нещодавно Міністр транспорту Великобританії Кріс Грейлінг заявив, що бензинові й дизельні автомобілі домінують на ринку понад століття і на них досі припадає 99% світових продажів.

“Однак кількість електричних транспортних засобів поступово зростає, а низка країн планують поступове зменшення шкідливих викидів автомобілями. За оцінками фахівців, до 2040 року авто з низьким рівним викидів становитимуть 50% продажів у світі. Перехід означатиме фундаментальні зміни на світовому авторинку і нові можливості для Великобританії”.

Згідно з планом, хочуть заборонити придбання нових автомобілів з двигунами внутрішнього згорання. Також при покупці електромобілів у Великобританії уряд буде повертати частину вартості електрокару в розмірі не більше 4,5 тисячі фунтів, а ще власники електрокарів матимуть податкові знижки.

На думку британського уряду, недостатня кількість зарядних станцій для електромобілів є одним з обмежувачів попиту на такий транспорт. Для розв’язання цієї проблеми в кожній новобудові будуть встановлювати зарядну станцію. На встановлення зарядних станцій на автозаправках і парковках виділяють 400 мільйонів фунтів.

ТЕКСТИ.ORG.UA