Суспільство

Чергова підбірка новин від Дениса П’ятигорця

Останній тиждень був надзвичайно насичений подіями. Настав час згадати найбільш значущі.

Саме це зробив на своїй сторінці в мережі Фейсбук Денис П’ятигорець.

1. У Києві між НАТО та СБУ було підписано угоду “Про реалізацію Трастового фонду України – НАТО з питань кібербезпеки”, якою передбачено розбудову в Україні мережі ситуаційних центрів реагування на комп’ютерний інцидент та розгалуженої мережі автоматизованих датчиків подій, інтегрованих в інформаційні мережі об’єктів критичної інформаційної структури.

2. Українська державна фірма “Укрінмаш” підписала контракт з польською державною компанією “PCO S.A.”, яка допоможе обладнати сучасною оптикою понад 30 одиниць української бронетехніки.

 

3. Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва оприлюднив дані загальнонаціонального опитування, згідно з якими, 69% опитаних громадян підтримали би вступ України до Організації північноатлантичного договору (НАТО) в разі проведення референдуму. Карочє, Вова – ти маладєц! Бєз тєбя о такіх цифрах ми б і нє мєчталі!

 

4. Об’єднана гірничо-хімічна компанія перерахувала до бюджету України 321,848 млн грн дивідендів за 2016 рік. Це найбільша сума відрахувань такого виду обов’язкового платежу до держбюджету за час роботи компанії на ринку.

5. Публічна акціонерна компанія “Укрзалізниця” за підсумками січня-червня 2017 року отримала 103,1 млн грн чистого прибутку проти 3,8 млрд грн чистого збитку за аналогічний період минулого року, а загалом за цей період до зведеного бюджету надійшло 393,6 млрд гривень, що на 86,5 млрд гривень, або на 28,2%, більше відповідного періоду минулого року.

6. Міжнародні резерви України на 1 липня 2017 склали $17,97 млрд (у еквіваленті). Про це свідчать попередні дані, передає прес-служба НБУ. “Таким чином, за перше півріччя 2017 вони зросли на 16%.

7. За результатами глобального дослідження Індекс соціального розвитку, який розробила американська неурядова організація Social Progress Imperative, Україна зайняла 64-е місце за рівнем життя серед 128 країн світу, обійшовши Росію, яка посіла 67-місце.

8. Завершилися всі матчі за участю українських гравців в 4-й ігровий день Вімблдонського турніру. Представники нашої країни показали 100-відсотковий результат, перемігши у всіх зустрічах.

Залишити коментар