Культура Суспільство Транскордонне співробітництво

Цієї неділі Ужгород побіжить!

 

         7 травня о 14:00 у Боздошському парку міста Ужгорода вперше відбудеться забіг під назвою WINGS FOR LIFE WORLD RUN. Це всесвітній благодійний забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку.

 

Учасники стартують одночасно по всьому світу, об’єднуючи 6 континентів. Серед бігунів – початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники у інвалідних візках. Забіг відбуватиметься за унікальними правилами (деталі в “читати далі”).

Show more

 Захід відбувається за ініціативи  Uzhhorod Running Club, а також за сприяння партнерів 

Запрошуються журналісти та представники громадського сектору.

За додатковою інформацією звертатись до Миколи Машіка.

телефон :050 965 70 18,

електронна. пошта: urun.club@gmail.com

інші деталі за посиланням: https://www.facebook.com/events/190867974747033/    

    

 

Унікальною особливістю забігу є те, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього. Автомобіль-кетчер (CatcherCar), який є «рухомою фінішною прямою», слідує за учасниками у заданому темпі. Для учасника гонка закінчується, коли його наздоганяє автомобіль-кетчер. Останні чоловік та жінка, яких наздожене автомобіль-кетчер, оголошуються Глобальними чемпіонами! 

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАБІГУ В УКРАЇНІ?

Потрібно завантажити мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN та біжи зі всім світом, де б ти не був.

Навіть ті, хто не мають нагоди пробігти в одному з офіційних місць проведення події, можуть долучитись і взяти участь в індивідуальному APP RUN забігу, використовуючи мобільний додаток – WINGS FOR LIFE WORLD RUN. Завантажити додаток можна тут: http://www.wingsforlifeworldrun.com/int/en/organized-app-runs/

Де учасник не був, з додатком він біжить за власним маршрутом, але одночасно зі всім світом, розділивши досвід втечі від віртуального автомобіля-кетчера. 7 травня 2017 року потрібно обирати свій власний маршрут і точно в той же час, що і весь світ, – о 14:00 (11:00 UTC) – брати  участь.

ЯКЩО УЧАСНИК БІГТИ З МОБІЛЬНИМ ДОДАТКОМ, АЛЕ РАЗОМ З ІНШИМИ УКРАЇНЦЯМИ?

В Ужгороді також пройде спільний забіг з мобільним додатком – Wings For Life World Run APP RUN. Збір учасників починається 7 травня з 11 ранку в Боздоському Парку.

Старт – одночасно зі всім світом – о 14:00.

 

До благодійної ініціативи в Україні також долучились амбасадори WingsforLifeWorldRun:олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна, призер гонок на колясках Святошенко Віталій, марафонець та засновник RadioSportРома Лі, марафонець на інвалідному кріслі Дмитро Васильцов, ультра марафонська команда “Пробіжимо всю Україну” Ігор Кретов та Григорій Сундук, чемпіон світу з пауерліфтингу за версією Global Powerlifting Alliance Drug Free Division Ігор Зайчук, а також Громадські Активісти ГО “Група Активної Реабілітації” Віталій та Уляна Пчолкіни.

Захід відбувається за ініціативи  Uzhhorod Running Club, а також за сприяння г.о. “Об’єднання САМОПОМІЧ у м. Ужгород; Медична лабораторія «Астра-Діа»; ТзОВ «Екосервіс»; Торгова марка «Еко Аква»; ДВНЗ «Ужгородський національний університет»; Друкарня «Bograch»; Медичний центр «Медстар»; Фестиваль «Майся Фест»; Fitness «G-Family»; Кафе «Pierogarnia Ужгород»; Клуб здорового способу життя «Гармонія».

 

Запрошуються журналісти та представники громадського сектору

Місце проведення: м. Ужгород. Боздошський парк.

Дата проведення: 7 травня 2017 року

Час проведення: збір учасників – 11:00, старт – 14:00

За додатковою інформацією звертатись до Миколи Машіка.

телефон :050 965 70 18,

електронна. пошта: urun.club@gmail.com

 

Посилання:

Деталі Ужгородського забігу: https://www.facebook.com/events/190867974747033/        

> Відео забігу WingsForLifeWorldRun2016 https://www.youtube.com/watch?v=5F093Cn3gNg

> Група U-Run (UzhhorodRunningClub)
https://www.facebook.com/groups/1567278996827136/

> Сторінка U-Run / UzhhorodRunningClub
https://www.facebook.com/uRunClub