Суспільство

Цими вихідними на Закарпатті

Чим перші жовтневі вихідні можуть зацікавити краян – Карпатський оглядач підготував короткий огляд подій, що відбуватимуться в області цими вихідними.

Старт триденного сільськогосподарського ярмарку «Золота осінь – 2018»

5 жовтня по вул. Льва Толстого в Ужгороді відбудеться ярмарка. Участь у ній візьмуть сільськогосподарські підприємства, фермерські та приватні селянські господарства, суб’єкти переробної та харчової промисловості. За цінами виробника вони запропонують ужгородцям та гостям обласного центру овочі, фрукти, плодоовочеву консервну та м’ясо-молочну продукцію, кондитерські та хлібобулочні вироби, вина, мед тощо.

Свою продукцію на головному сезонному ярмарку області запропонують близько двох сотень виробників із різних регіонів України.

Обласний відбірковий тур ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

6 жовтня в Закарпатській обласній філармонії відбудеться фестиваль, мета якого – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, відкрити нові імена та вивести їх на велику сцену.

Відбіркові конкурси пройдуть у шести музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики й українського автентичного фольклору.

Заявки на участь необхідно подати за адресою: м. Ужгород, вул. А. Волошина, 18, Комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради. Тел.: (03122), 3-60-35; e-mail: oomckuzh@gmail.com

«Мукачево. Break-danse shou»

7 жовтня у дворі Мукачівської дитячої художньої школи ім. М. Мункачі відбудуться показові виступи з брейк-дансу від команд з Києва, Львова, Ужгорода, Мукачева. Музична програма за участі гурту “360°” та співачки Іванни Решко.

Благочинний концерт камерного хору Cantus з новою концертною програмою «Плід молитви»

О 18:00 7 жовтня в атріумі Закарпатської ОДА проводитиметься захід на підтримку Тячівського соціально-реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю “Парасолька”.