Суспільство

Цими вихідними на Закарпатті

Старт триденного фестивалю “Медовуха Фест”

15 лютого у сквері Героїв Майдану розпочнеться Свято медового. Фестиваль уже ввосьме організовує Асоціація пасічників Закарпаття за підтримки Ужгородської міської ради.

Понад три десятки виробників представлять кращі бджолярі краю, які привезуть різні сорти меду, пилок, прополіс, солодощі на основі меду тощо. Ключовою на фестивалі, як відомо з назви, буде медовуха. Пасічники презентують різні її види, поділяться рецептом і навіть проведуть майстер-класи з приготування.

Також тут можна буде придбати вина, домашні сири, ковбаси, сувеніри, у тому числі ручної роботи, тощо.

Вистава “Соломон у спідниці” з Адою Роговцевою

15 лютого у Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. братів Шерегіїв відбудеться вистава «Соломон у спідниці».

Оповідається про жінку, яка завжди мріяла про ідеального онука. Вона звикла бути главою сімейства, жорсткою і непохитною. Чи не змінила вона принципів і тоді, коли вирішила, що її синові час обзавестися спадкоємцем. Щоб все було ідеально, мати вирішує самостійно знайти наречену, ту, яка гідна стати членом їх клану.

Концерт Сергія Бабкіна “Музасфера”

У заключному етапі всеукраїнського туру, який охопив 24 українські міста, фронтмен гурту “5’nizza” завітає до Закарпаття теж. Виступ в обласному центрі відбудеться 16 лютого 2019 року.

Нова “Музасфера”, якою дихає і яка надихає Бабкіна – разом з однойменним альбомом – пошириться в приміщенні облмуздрамтеатру о 19:00

“Музасфера” – 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом Бабкіна. До трек-листа платівки увійшли такі хіт-бойовики як «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики музиканта.

Відкрита екскурсія “Еротичний Ужгород”

14:00, 16 лютого

Ужгород, пл. Театральна

Спеціально до Дня Валентина, подарунок від команди MUSE travel – відкрита, безкоштовна екскурсія “Еротичний Ужгород” – незвичний погляд на старе місто!

Ви дізнаєтесь про любовне минуле Ужгорода, почуєте неймовірні історії кохання та прогуляєтесь по нестандартному, любовно-еротичному маршруту містом.

Карпатський оглядач