Суспільство

Цими вихідними на Закарпатті

Благодійний забіг «Пробіжи-допоможи» до Дня святого Миколая

11:00, 16 грудня

Ужгород, пл. Театральна

За вже усталеною традицією біговій спільноті Ужгорода пропонують знову зібратись задля доброї справи напередодні Дня святого Миколая.

«16 грудня відбудеться Благодійний забіг “Пробіжи-допоможи». Підписуйтесь на подію та на нашу сторінку U-Run / Uzhhorod Running Club, слідкуйте за новинами та не пропустіть деталей щодо реєстрації”, – повідомили організатори заходу.

Передача Вифлеємського вогню миру

11:00, 16 грудня

Ужгород, Кафедральний Хрестовоздвиженський собор

Вперше за історію Пласту на Закарпатті скаути зі Словаччини передаватимуть Вогонь закарпатським пластунам. Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути. Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Цьогорічна передача Вогню  – ювілейна, тож з Вифлеєму його транспортуватимуть до місця зародження традиції, у місто Лінц, звідки Вогонь і почне свою подорож Європою.

Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Дитяча вистава «Жила-була Сироїжка»

12:00, 16 грудня

Мукачівський драматичний театр

Вистава «Мить добра» до дня Святого Миколая за участі зразкового театрального колективу «Росинка» Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2

14:30, 16 грудня

Мукачівський драматичний театр

Новорічне шоу «Мукачево май ліпшоє» від студії свят «МОХІТО»

19:00, 16 грудня

Мукачівський драматичний театр.