Eros Pista

Хроніка децентралізації. За крок до створення Мукачівської ОТГ

Днями голови Мукачева, Лавок, Шенборна, Павшина, Нижнього Коропця та Нового Давидкова подали документи, що засвідчують їхнє добровільне рішення утворити нову об’єднану територіальну громаду.

Голови зазначених населених пунктів подали проекти рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад до Закарпатської обласної державної адміністрації. Відповідно до закону, проекти після схвалення місцевими радами мають бути подані до відповідних органів влади у п’ятиденний строк. Тепер ЗОДА протягом 10 робочих днів повинна підготувати і надати висновок, затверджений розпорядженням голови ОДА.

“Це фінішна пряма. Фактично радам залишиться лише прийняти наявні проекти рішень і Мукачівська об’єднана територіальна громада – відбулася. Таким чином, Мукачево стане 12 містом в Україні, що завершило процес приєднання. Крім нього ще 18 міст на різних стадіях приєднання. Є всі підстави вважати, що в Україні до кінця року без виборів з’явиться 30 об’єднаних територіальних громад. А на Закарпатті буде сьома (кажуть, вдале число), і перша в Мукачівському районі”, – зазначає на своїй сторінці Володимир Феськов.