Суспільство

Фотосесія з фіналістом проекту «МайстерШеф», конкурси та благодійна лотерея – чим ще запам’ятався другий день фестивалю (ФОТО)

Уже третій день поспіль в обласному центрі краю триває «Ужгородська палачінта». Напередодні фестиваль порадував гостей не тільки смачними млинцями та іншими наїдками, а й цікавими конкурсами, безпрограшною благодійною лотереєю, фотосесією з фіналістом третього сезону «МайстерШеф» Володимиром Троцьким.

Традиційний, уже 9 фестиваль «Ужгородська палачінта» проходить цими вихідними у Боздоському парку в Ужгороді.

«У фестивалі беремо участь 4 рік поспіль. Продаємо млинці з джемом, шоколадом, зі згущонкою, м’ясом, грибами. Млинці коштують від 15 до 25 гривень. Найбільше продаж було в суботу, під вечір. Часто беремо участь й в інших фестивалях, – зазначає продавець Елеонора Погаль.

Під час фестивалю активно працював Рух підтримки закарпатських військових. Під час другого дня проведення «Ужгородської палачінти» волонтерам вдалося зібрати на благодійність близько 13 тисяч, з них 4347 – вилучено з безпрограшної лотереї.

«Благодійна безпрограшна лотерея діє на підтримку закарпатських військових. Проводимо її не перший рік.  На лотерею призи надають небайдужі люди, друзі, майстрині хендмейду, магазини. Частину самі закупляємо. У лотереї зазвичай беруть участь діти, мами з дітками й ті, хто дитина в душі)), – ділиться волонтер Руху підтримки закарпатських військових Олександра Артюхіна. – У ФБ можна знайти сторінку Руху підтримки закарпатських військових і запропонувати свою допомогу. Сума зібраних коштів залежить від фестивалю та його насиченості».

Родзинкою другого дня стала фотосесія з фіналістом третього сезону «МайстерШеф» Володимиром Троцьким. Гості також могли задати цікаві запитання переможцю. Автор найкращого питання отримав приз.

Карпатський оглядач