Суспільство

Фонд «Серце до серця» передав медичне обладнання обласній дитячій лікарні

Сьогодні, 30 січня, в приміщенні Закарпатської обласної дитячої лікарні м. Мукачево відбулася презентація закупленого обладнання та знайомство з новим представником акції «Серце до серця» у Закарпатській області.

Медичне обладнання закуплено за результатами XIІ акції ВБФ «Серце до серця» і призначене для лікування дітей із вадами зору. В Україні, під час минулорічної акції вдалося зібрати 3 181 399,87 гривень.

Нагадаємо, за підсумками ХІІ акції «Серце до серця» у Закарпатській області зібрали 282 899,43 гривень. У 2017 році Акція тривала з 9 березня до 9 квітня. За кількістю зібраних коштів Закарпаття посіло третє місце. Найбільшу допомогу зібрали у Сумській (384 244,72 грн) та Вінницькій (297 452,11 грн) областях.

На зустрічі були присутні головний лікар Закарпатської обласної дитячої лікарні м. Мукачево Роман Шніцер, який розповів про закуплене обладнання за підсумками Акції 2017-го року, Яна Сидор – голова Правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та обласний дитячий офтальмолог Людмила Хвойницька.

«Ми зараз дбаємо про наших дітей, які є новим поколінням. Важливо докласти максимально зусиль для того, щоб зберегти їхнє здоров’я. Сподіваюся, акція «Серце до серця» надалі буде розвиватися і перейме європейську тенденцію, де для кожної людини важливо долучитися до благодійної справи. У нас поки що більшість соромиться зробити такий важливий крок. Думаю, це пройде. 12 років – показник  того, що є в Україні активісти, люди, котрі бажають розвивати Акцію,  – розповідає голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Яна Сидор. – На жаль, в Україні є багато псевдофондів, псевдоволонтерів, котрі паплюжать довіру та думку про благодійність. Ми з цим боримося і показуємо прозорість Акції, що є не менш важливим. Все обладнання, що закуповується і всі звіти розміщуються на сайті фонду «Серце до серця».

ВБФ «Серце до серця» у Закарпатській області закупив за ці гроші для Закарпатської обласної дитячої лікарні таке обладнання:

– Авторефрактометр НRK-7000 HUVITZ – 1 шт.;
– Щільова лампа LS-3– 1шт.;
– Стіл для Щільової лампи – 1 шт;

– Апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга» – 2 шт;

– Апарат «Речеек» для тренування акомодації – 2 шт.

Загальна вартість Обладнання становить 281 950 грн.

Попередні роки обласним представником ВБФ «Серце до серця» на Закарпатті була Яна Сидор, тепер ці повноваження виконуватиме координатор учнівського врядування в області, завідуюча відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» Марія Рущак.

Карпатський оглядач