Суспільство

Фестивалі та інші цікавинки на Закарпатті, які варто відвідати цього тижня (ОГЛЯД)

Перший тиждень липня асоціюватиметься у нас зі Івана Купала. Саме цьому святу в краї буде присвячено багато подій. Які фесталі очікують Закарпатців протягом тижня – коротенький огляд від Карпатського оглядача.

Старт 6-денного фестивалю-конкурсу та 5-го моста миру «Ми зернини в колосі твоїм, Україно»

Початок 4 липня, смт Міжгір’я

У програмі фестивалю поїздка в с. Рекіти, урочиста церемонія відкриття пам’ятного хреста на честь Володимира Ковалика, екскурсія на «Коваликове поле». Організатори планують публічні презентації, роботу в творчих студіях за номінаціями, зустрічі у радіостудії «Червона калина» та різноманітні екскурсії.

Святкування Івана Купала

Заслужений академічний Закарпатський народний хор у ніч на Івана Купала готує різноманітні цікавинки. 6 липня о 21:00 на ужгородців та гостей міста чекає тематичне фольклорно-театралізоване дійство «Ніч на Івана Купала над Ужем». Захід проводитиметься на набережній поблизу малої дитячої залізниці.

KUPALA Fest

7 липня о 12:00 розпочнеться святкування Івана Купала в селі . Тур’я-Пасіка Перечинського району, курорт «Воєводино».Традиційні українські ремесла та оригінальні творчі майстер-класи, купальські гуляння і драйовова музика, плетіння вінків із польових квітів та незвичних для Купала рослин, стрибки через вогнище і захопливе фаєр-шоу на воді,  – організатори обіцяють, що це буде справжнє свято літа.

У програмі показ етно-одягу, тематичні зони для відпочинку та дозвілля, напої, спеціально розроблені для свята, смачна вулична їжа, дегустації еко-продуктів, дитячі розваги, веселі равликові перегони та кілька цікавинок для усіх відвідувачів.