Суспільство

У Nissan назвали умову, за якої в Україні офіційно з’являться електромобілі компанії

Для того, щоб продукція певної компанії зайшла на український ринок, країна має бути готовою до цього.

Електромобіль Nissan Leaf офіційно з’явиться в Україні в тому випадку, якщо уряд скасує 20% ПДВ, податок до Пенсійного фонду до 5% і акциз на імпорт електромобілів.

Про це заявив менеджер з комунікацій Ніссан мотор Україна – офіційного представника Nissan Motor Company, Володимир Іванов, передає ЕП.

“Це буде не на наступний день. Але це буде кардинально міняти питання з приводу виведення офіційних електромобілів на ринок України”, – зазначив він.

На уточнююче питання, чи буде Nissan Motor Company зацікавлений офіційно завозити в Україну Nissan Leaf при поточному рівні розвитку зарядної інфраструктури та за умови скасування ПДВ, податку до ПФ та акцизу, Іванов відповів позитивно: “Ми можемо і зараз офіційно привозити електромобілі в Україну, але питання в тому, хто їх буде купувати? Що у нас отримує споживач, якщо він хоче купити новий електрокар? Він отримує новий електромобіль вартістю близько $35 тис. На жаль, таких людей, які прагнуть до екологічного способу життя і готові купити авто за такі гроші, мало”.

Видання відзначає, що зараз в Україні новий Nissan Leaf може коштувати близько $35 тис. Для порівняння: у Франції -його вартість складає $20 тис., у Німеччині – $23,4 тис., в Норвегії – $22,4 тис.