Суспільство

У 2018 році свої доходи декларуватимуть члени антикорупційних ГО

Менше трьох днів залишилося до завершення другої хвилі подачі е-декларацій. А ще наприкінці минулого тижня Верховна Рада України прийняла закон, згідно з яким розширилося коло осіб, для яких заповнення декларацій є обов’язковим. 

В газеті “Голос України” опублікували Закон щодо змін до Закону України “Про запобігання корупції”, за яким антикорупційні ГО мають подавати е-декларації.

Кому ще доведеться подавати е-декларації?

– Фізичні особи, які отримують кошти, майно в рамках реалізації в Україні програм (проектів) технічної допомоги або іншої, у тому числі безповоротної, допомоги в сфері запобігання, протидії корупції (як безпосередньо, так і через третіх осіб або будь-яким іншим способом, передбаченим програмою).

– Фізичні особи, які систематично виконують роботи, надають послуги з імплементації стандартів у сфері антикорупційної політики, – якщо фінансування таких робіт здійснюється безпосередньо або через третіх осіб за рахунок технічної або іншої допомоги в сфері протидії корупції.- Керівники – члени вищого органу управління – громадських об’єднань, інших непідприємницьких товариств, що здійснюють діяльність, пов’язану із запобіганням корупції.Перші декларації мають подаватися у 2018 році за період від дня набрання Законом чинності і до кінця ррудня 2017 року.

Закон набирає чинності від 30 березня, тобто з наступного дня після опублікування в “Голосі України”.

Ознайомитися з текстом Закону можна за посиланням: http://www.golos.com.ua/article/286636.

Реанімаційний Пакет Реформ – РПР