Суспільство

У 2018 році зменшилася кількість підприємств-боржників – ГТУЮ у Закарпатській області

24 січня в прес-центрі Закарпатської ОДА відбулося підбиття підсумків роботи ГТУЮ у Закарпатській області за 2018 рік.

У 2018 році працівниками ГТУЮ у Закарпатській області було проведено 1466 правоосвітніх заходів, якими охопили понад 68 тис. осіб, в т.ч. 330 заходів в навчальних закладах області для понад 12 тис. школярів та студентів.

«Особливу увагу намагалися приділити освітнім закладам. Було проведено багато виїздів у віддалені місця нашої області, де намагалися роз’яснити і надати безоплатну правову допомогу громадянам з юридичних питань. Активно використовується прийом осіб. Надаються консультації й у Skype-режимі. Основні тематики – це захист прав дітей, стягнення аліментів, стягнення заробітної плати, протидія булінгу, домашньому насильству, а також захист прав ветеранів. Наступним кроком проекту стане просвітницька компанія «Я маю право обирати». Одним із пріоритетних напрямків залишається надання нотаріальних послуг», – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич.

Під час прес-конференції було згадано і про кількість підприємств-боржників з виплати заробітної плати. Їхня кількість, у порівнянні з початком 2018 року, зменшилась з 13 до 7.   Всього ж відновлено порушені права громадян з виплати заробітної плати на суму 1 865 241гривень.

Органами ДВС Закарпатської області  безоплатно передано на благодійні цілі 88 одиниць конфіскованого майна, яке не було реалізовано у встановленому законодавством порядку, з яких 20 одиниць майна безоплатно передано на потреби АТО.

Карпатський оглядач