Суспільство

У 2017 році відбулися зрушення в розвитку туризму на Закарпатті

Сьогодні в прес-центрі Закарпатської ОДА підбили підсумки соціально-економічного розвитку області за минулий рік та розповіли про пріоритетні напрямки розвитку у 2018-му.

На зустрічі були присутні директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, заступник директора, начальник управління розвитку промисловості та підприємництва Закарпатської ОДА Галина Руснак, директор-начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Любов Когуч.

Впродовж 2017 року до бюджетів усіх рівнів Закарпатської області надійшло податків, зборів та інших доходів у сумі 10,8 млрд. грн., що більше 2016 року на 33,9 %.

Вагомий розвиток відчутний у сфері туризму. Промарковано 3 туристичні маршрути, закуплено знаки туристичні активного туризму. Також виготовлено 16 дорожніх інформаційних знаків до 26 історико-культурних пам’яток, туристичних об’єктів.

Область брала участь у 9 загальноукраїнських та міжнародних туристичних виставках, які відбулися в Києві, Одесі, Львові, Харкові, а також у Брно та Будапешті.

Проведено ХVІ Міжнародну туристичну виставку-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2017» та Міжнародну конференцію «Три «Т» у туризмі: транспорт, технології, туризм».

Важливою також стала розробка нового сайту «Вітаємо на Закарпатті» та виготовлення 3 відеороликів, що презентують розвиток туризму в області.

Інформаційні стенди про фестивалі Закарпаття розміщували і далеко за межами області. Таким способом про новинки краю дізнавалися в Тернополі, Хмельницькому, Одесі, Рівному, Полтаві та Херсоні.

Протягом 2017 року підготовлено до друку довідники, брошури, флаєри, також, придбано сувенірно – роздаткову продукцію з туристичним логотипом Закарпаття, а саме: футболки, кружки, пакети, папки, ручки, набори листівок, книжні закладки “Вітаємо на Закарпатті”, календарі тощо.

У 2017 році також започатковано курси підготовки та перепідготовки фахівців туристичного супроводу на базі трьох вишів краю.

Карпатський оглядач