Економіка Політика Транскордонне співробітництво

У 20 мільйонів євро обійдеться Ужгороду будівництво нових очисних споруд

Сьогодні, 2 серпня, у приміщенні Ужгородської міської ради відбулася робоча зустріч міського голови з членами делегації з Угорщини. Під час зустрічі обговорили технології ремонту мереж водопостачання.

Зараз в обласному центрі гостро постає питання із водостічними трубами. Каналізаційній мережі міста уже близько 50-ти років і розрахована вона на 50 тис. населення при тому, що в Ужгороді кількість мешканців перевищила 100 тис. Технічні споруди є застарілими і не можуть забезпечити повну очистку під час сильних дощів на повеней.

Будівництво нових очисних спору коштуватиме 20 мільйонів євро. Фізично за власні кошти Ужгород зробити це не може.

Делегація з Угорщини у складі Габора Бойки, Ференц Герко, технічного директора EURO FLOW, Яноша Неймета, радника директора EURO FLOW, колишнього генерального консула Угорщини в м. Ужгород Андраш Ракоці, виконавчого директора та Асоціація територіального розвитку “КІУТ” запропонували вирішувати проблему крок за кроком. Вони готові співпрацювати з КП «Водоканал міста Ужгород» і надавати підтримку в підготовці та розробці проектів. Делегація привезла з собою серію продукції, яку уже десять років використовують в Угорщині для вирішення питань з водопостачанням та водовідводом.

Для Ужгорода завжди є актуальною проблема очистки вод та доставка питної води.

Карпатський оглядач