Суспільство

У стінах УжНУ відбулася піжамна вечірка

14 вересня на філологічному факультеті УжНУ відбулася піжамна вечірка. Таке нестандартне святкування розпочалося о 17:00 і було доступно тільки для студентів-філологів. Таким чином студактив познайомився з першокурсниками. Все проходило в ігровій формі.

Студенти дізнавалися більше одне про одного з допомогою «Правди чи дії», отримали завдання обмінятися номерами телефону з сусідом по парті, піти обійняти когось, задавали питання, які розкривають людину. Звісно всі були задіяні. Старшокурсники в свою чергу показали відео про заходи, які проходять на філологічному факультеті.

«За останні 4 роки піжамної вечірки не було.  Ідея моя. Розвинули її звісно активісти.  Хочеться запровадити, так би мовити, стабільні вечори і хоча би раз на місяць збирати всіх активних філологів, – розповідає  Голова профкому УжНУ Неля Остапів. – Чому формат піжамної вечірки? Що таке піжама? Ми готуємося до сну, це досить інтимно. Хочемо людей зблизити не тільки неформальною обстановкою, а й неформальним одягом. Піжама у нас завжди асоціюється із затишком та комфортом».

Першокурсниця Антоніна Шипова навчається на середній освіті (українська мова та література).   Дівчина теж побувала на такій неформальній освіті і ділиться з нами враженнями: «Мені все дуже сподобалося, гарна атмосфера, зібралися на вечірці веселі та позитивні люди. Особливо мені сподобалося грати в гру «Правда або дія». Хочеться, щоб частіше так студенти нашого факультету збиралися. Це дуже приємно. Я познайомилася із студактивом та старшокурсниками.

Закінчилася піжамна вечірка спільним переглядом фільму. Ночувати у стінах університету студенти не залишилися.

Карпатський оглядач

 

 

Залишити коментар