Суспільство

У природничо-гуманітарний коледж УжНУ триває прийом заявок за 7 спеціальностями

2 липня розпочалася вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Триває активна хвиля реєстрації абітурієнтів, а в деяких закладах уже приймають заяви.

«За перший тиждень вступної кампанії подано 370 заяв. Найбільш популярним виявився напрям «Інженерія програмного забезпечення» − 90. 80 абітурієнтів обрали спеціальність «Право». Серед лідерів також «Геодезія та землеустрій», «Будівництво та цивільна інженерія», – наголошує секретар приймальної комісії природничо-гуманітарного коледжу УжНУ Крістіан Папп.

Серед вступників до коледжу більшість випускники 9 класів. Виявляють бажання стати студентами природничо-гуманітарного коледжу УжНУ і випускники 11−их класів, що успішно склали ЗНО: із української мови та літератури і математики або фізики, або географії, або історії України, або іноземної мови. Коледж пропонує навчання на денній формі (за скороченим терміном навчання) або на заочній. Подання документів для вступу триває до 14 липня включно. З 16 до 20 липня проводитиметься серед абітурієнтів творчий конкурс.

Карпатський оглядач