Суспільство

У Лювівській політехніці будуть вивчати ” Систему штучного інтелекту”

З нового навчального року запускається інноваційна навчальна програма “Системи штучного інтелекту”. Ініціатором запуску курсу зі штучного інтелекту виступив Львівський кластер, повідомляє “Платформа”.

Навчання за новою програмою буде комбінованим: традиційні академічні години в поєднанні з інтерактивною практикою. Зокрема, студенти будуть знайомитися з лекціями провідних вчених і професорів іноземних університетів. Нова програма розрахована на сотню студентів, викладати її будуть на українській та англійській мовах.

Навчальний план для програми “Штучний інтелект” розробила робоча група з 40 осіб, до складу якої увійшли експерти львівських IT-компаній і викладачі політехніки. “Навчання на програмі буде більш академічним, математичним, але, звичайно, буде поєднуватися з практичними заняттями. Штучний інтелект вивчають уже в усіх провідних університетах світу. Зараз цей напрямок науки активно застосовується в промисловості”, – говорить ініціатор проекту, професор кафедри інформаційних систем і мереж Львівської політехніки Наталя Шаховська.

Перші випускники цієї програми покинуть стіни Львівської політехніки вже через чотири роки. “Зараз ідеальні умови, щоб створити таку програму в Україні. Є великий попит на знавців штучного інтелекту – це буде найбільш затребуваний напрямок в найближчі роки”, – вважає викладач Львівської політехніки і керівник освітнього напряму IT Кластера Зіновій Верес.

 

 

Повідомляє: http://ukr.segodnya.ua