Суспільство

У Львові облаштують нові майданчики для вигулу собак

Собака – друг людини. Тому багато хто, живучи в багатоповерховому будинку, не відмовляє собі в задоволенні мати мохнатого друга. В той же час, перед новими власниками постає питання “Куди вивести гуляти свого улюбленця?”

Наразі єдиним повноцінним майданчиком для вигулу собак у Львові є Dog-Парк, що відкрився у парку Івана Франка, там облаштовані безпечні загородження, спеціальні тренажери для аджиліті, а також станції для прибирання за чотирилапими.

Незабаром у місті має відкритися ще один майданчик, – повідомляє 032.ua.

Як розповіла представниця ініціативи Dog-Friendly City Ольга Кирилович, уже в процесі реалізації перебуває проект-переможець конкурсів по Громадському бюджету минулого року, який передбачає встановлення міні-версії вигульного майданчика на вулиці Стрийській,75.

Загалом же, у Львові є 60 визначених місць для вигулу собак, однак ці території не є облаштованими та не мають ані тренажерів, ані станцій для прибирання.

Окрім цього, активісти розробляють відповідні плани для територій у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, на Знесінні, у Стрийському парку, поблизу ЛКП «Лев» (вул. Промислова, 56). «Планують облаштувати аналогічний майданчик біля ЛКП «Лев», у якому перебувають майже всі безпритульні собаки, щоби їм було де погуляти», – пояснила Ольга Кирилович.

За словами Ольги Кирилович, нові проекти знову збираються подавати на Громадський бюджет, оскільки, як показала практика, це найбільш дієвий варіант.