Суспільство

У квітні завершиться перерахунок виплат військовим і працюючим пенсіонерам

Сьогодні, 3 квітня, в прес-центрі Закарпатської ОДА обговорювали перерахунок пенсій військовим, а також працюючим пенсіонерам. На брифінгу була присутня начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

З 20 березня цього року розпочато перерахунок пенсій пенсіонерам. Їхній порядок перерахування різниться для «військових» пенсіонерів. Для військовослужбовців та деяких інших категорій виплата коштів здійснюватиметься поетапно, починаючи з 1 січня 2018 у таких розмірах: з 1 січня 2018 р. – 50%, з 1 січня по 31 грудня 2019 р. – 75%, а з 1 січня 2020 – 100% суми підвищення пенсії.

«У квітні «військові» пенсіонери, яким уже проведено перерахунок, отримають пенсію в повному в новому розмірі. Пенсіонери, які на початку квітня отримають пенсію в старому розмірі та доплату за січень-квітень поточного року до кінця квітня за додатковими відомостями»,  – зазначила начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

Перерахунку  пенсії підлягають 10 тисяч 418 військовослужбовців. Перерахунок проводиться на основі подання довідок обласними структурами.

Карпатський оглядач