Суспільство

У Закарпатській ОДА представили нового керівника Головного територіального управління юстиції

Сьогодні, 14 серпня, у сесійній залі Закарпатської ОДА  заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов представив нового начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євгена Когутича. 

Євген Когутич працює в галузі юстиції більше 18 років. Очільник родом з Мукачева, до цього працював керівником Ужгородського районного відділу управління юстиції.

«На сьогодні Міністерством юстиції визначено конкретні завдання, на яких потрібно зосередитися. Це, в першу чергу, забезпечення верховенства права, мінімізація корупційних ризиків, покращення бізнес-клімату, проблема та реалізація державної правової політики. А також проводити роботи над масштабними проектами Міністерства юстиції як «Я маю право!», «Онлайн-будинок юстиції»,  «Шлюб за добу», «Свідоцтво про народження в пологовому будинку»», – наголосив Євген Когутич.

Також, привітати Євгена Когутича з призначенням на посаду прийшли керівник апарату Закарпатської ОДА Руслана Натуркач та керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Юрій Гузинець.

 Карпатський оглядач