Суспільство

У Долині нарцисів триває період цвітіння

На відміну від констатацій обласної влади, пік квітнення вже минув, та і сама Долина цьогоріч не є такою вражаючою, як зазвичай.

Так, квітів, як видно неозброєним оком, помітно менше, ніж у минулі роки, а от різнотрав’я та бур’янів – значно більше, повідомляє Uzhgorod.in. Вочевидь, далися взнаки сувора зима та надто примхлива весна, верова “експансія”, цикли життя тендітної квітки… А ще – прикрі випадки спалювання трави і сухостою, що мали місце на заповідній території в березні. На полях, колись рясно вкритих нарцисами, чітко видно галявини, де білих зірочок – катма. Розкошують лютики, тисячолисники та решта польових квітів…

Утім, Долина – заповідник поблизу Хуста, місце зростання нарциса вузьколистого, котрий зазвичай трапляється лише на високогір’ї, лишається місцем приємних прогулянок, спілкування з природою та того таки милування білими квітами. Відвідувачам варто одразу ж іти до другого оглядового майданчика, з якого видно найкрасивіше цьогоріч поле нарцисів.

Як і раніше, прекрасну Долину нарцисів продовжують відвідувати тисячі туристів та багато краян. Вона дарує приємні миті. Утім, природоохоронцям і  відповідальним за заповідник варто усе ж задуматися над тим, як зберегти Долину нарцисів такою, що буде цікавою гостям і надалі та вражати людей красою як загалом природи, так і власне нарцисів.