Суспільство

Учнівські квитки єдиного зразка запровадять в Ужгороді

Донедавна кожна школа видавала цей документ за власним взірцем. 

Запровадити учнівський проїзний квиток єдиного взірця на території Ужгорода. Учнівський проїзний квиток (далі – квиток) є документом, який дає право учням закладів освіти міста Ужгород на пільговий проїзд у міському громадському транспорті. Право на його отримання мають усі учні закладів загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексів міста.

Квиток видається закладом освіти, де навчається учень. Підставою для отримання квитка є заява батьків або осіб, які їх замінюють. Квитки виготовляються за кошти міського бюджету. Учням 1-7 класів квитки виготовляються терміном на 3 роки; 8,10 класів – на 2 роки; 9,11 класів – на 1 рік. У разі втрати квитка учневі видається дублікат, витрати на його виготовлення відшкодовують батьки.

На лицевій стороні квитка відображаються прізвище, ім’я, по батькові учня, фотокартка розміром 20 х 30 мм, дата народження дитини, повна назва закладу освіти, строк дії квитка. Дані затверджуються підписом керівника та скріплюються гербовою навчального закладу.

Запровадити учнівські проїзні квитки заплановано з 1 березня цього року.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка