Культура

Унікальний тур “Вишиваним Шляхом” стартує сьогодні в Ужгороді

Дізнатися про пригоди мандрівників можна буде від них самих, адже кожен описуватиме свої враження на сторінках персонального блогу.

Зі Сходу України та із Заходу вирушать по двоє волонтерів. Їхня мандрівка триватиме 20 днів.

28 червня, на День Конституції, блогери-мандрівники очолять фінішний велопарад через весь Київ, – повідомляє “Перший“.

“Туристичний маршрут відкриє для багатьох українців велику кількість пам’яток і туристичних місць, про які ми навіть не знаємо. Ми хочемо, щоби після Туру Вишиваним Шляхом кожен українець захотів подорожувати і насолоджуватися тим, що є у нас, наша мета – заохотити до подорожей Україною. Це програма, яка задовольнить кожного туриста: від замків і музеїв до екстремальних занять. Це – єдиний внутрішній туристичний маршрут дивовижними місцями, який об’єднує всю Україну”, – розповіла менеджер проекту Ірина Околович.

Туристичний маршрут об’єднає 500 туристичних об’єктів, 11 областей, 350 населених пунктів, 2000 кілометрів, до роботи заучено 100 волонтерів.

З Ужгорода сьогодні стартуватимуть двоє блогерів та мандрівників Сергій Нагорний та Ірина Журавель. Сергій та Ірина подорожуватимуть різними видами транспорту: і автобусами, і поїздами, і велосипедами на невеликих відрізках, і автостопом.