Суспільство

Уляна Супрун: “Лікарі радять батькам давати дітям більше вільного часу для ігор!”

Чим запам’ятлося вам ваше дитинство? Мабуть іграми у “класики”, стрибанням на скакалці, грою “Квач” і т.п.  А що пам’ятатимуть наші діти, зі свого дитинства?

Уляна Супрун на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, розповідає:  “Наша малеча настільки завантажена, що лікарі радять батькам давати їм більше вільного часу для ігор!”

У дитинстві сучасних дорослих це звучало б як мрія, але сьогодні — це реальність. Через те, що батьки планують занадто багато занять, а шкільні програми стають більш інтенсивними, діти втрачають можливості для розвитку в процесі гри.

Гра — це важлива активність, яка має реальний вплив на майбутнє дитини. Якщо давати їй вільний час для ігор, вона зможе краще концентруватися для досягнення мети, робити рішення, мислити поза шаблонами, бути більш стійкою до стресу та генерувати більше інноваційних ідей.

Під час гри діти розвивають креативність, емоційний інтелект та уяву. Це ті навички, які дуже знадобляться у професійному розвитку.

World Economic Forum

Нині діти настільки завантажені, що лікарі радять батькам давати їм більше вільного часу для ігор!У дитинстві сучасних дорослих це звучало б як мрія, але сьогодні — це реальність. Через те, що батьки планують занадто багато занять, а шкільні програми стають більш інтенсивними, діти втрачають можливості для розвитку в процесі гри.Гра — це важлива активність, яка має реальний вплив на майбутнє дитини. Якщо давати їй вільний час для ігор, вона зможе краще концентруватися для досягнення мети, робити рішення, мислити поза шаблонами, бути більш стійкою до стресу та генерувати більше інноваційних ідей.Під час гри діти розвивають креативність, емоційний інтелект та уяву. Це ті навички, які дуже знадобляться у професійному розвитку.UNICEF Ukraine World Economic Forum

Опубліковано Уляна Супрун Вівторок, 16 жовтня 2018 р.

 

 

https://www.facebook.com/ulanasuprun/